MECZ nr 5 z dnia 2 listopada 2016 r.
HAJNÓWKA II– HAJNÓWKA I
- „A” CHARYTONOW Karol - „Y” LUDWICZAK Janusz 0: 3
- „B” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” MISZCZUK Zbigniew 0: 3
- C” GRYGORUK Włodzimierz -„ Z” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3
- CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. – LUDWICZA J./ MISZCZUK Zb. 1: 4
- „A” CHARYTONOW Karol - „X” MISZCZUK Zbigniew 3: 0
- „C” GRYGORUK Włodzimierz -„Y” LUDWICZAK Janusz 0: 3
- „B” ORZECHOWSKI Wojciech -„Z” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 2
Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Hajnówki I.
PUNKTY INDYWIDUALNE:
- Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2, 5 pkt.
- Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1, 5 pkt.
- Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 1 pkt.
- Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt.
- Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt.
MECZ nr 6 z dnia 2 listopada 2016 r.
HAJNÓWKA III – TL BIAŁOWIEŻA
- „A” OCHRYCEWICZ Roman - „Y” BORYSIUK Damian 3: 1
- „B” BUJKO Arkadiusz - „X” SANKOWSKI Dawid 2: 3
- „C” GERMAN Jerzy -„ Z” KISZŁO Tomasz 3: 0
- GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – SANKOWSKI D,/ BORYSIUK D. 4: 0
- „A” OCHRYCEWICZ Roman- „X” SANKOWSKI Dawid 3: 0
- „C” GERMAN Jerzy -„Y” BORYSIUK Damian 2: 3
- „B” BUJKO Arkadiusz -„Z” KISZŁO Tomasz 1: 3
Końcowy wynik 4: 3 dla drużyny z Hajnówki III.
PUNKTY INDYWIDUALNE:
- Ochrycewicz Roman (Hajnówka III) – 2, 5 pkt.
- German Jerzy (Hajnówka III) – 1, 5 pkt.
- Kiszło Tomasz (TL Białowieża) – 1, 0 pkt.
- Borysiuk Damian (TL Białowieża) – 1, 0 pkt.
- Sankowski Dawid (TL Białowieża) – 1, 0 pkt.
MECZ nr 7 z dnia 4 listopada 2016 r.
CZEREMCHA I – DUBINY
- „A” MAKULSKI Andrzej - „Y” KOJŁO Marcin 3: 0
- „B” STEPANIUK Adam - „X” MOROZ Dawid 3: 1
- „C” LIPIŃSKI Janusz -„ Z” SIEKAN Łukasz 3: 1
- LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – KOJŁO M./ SIEKAN Ł. 4: 0
- „A” MAKULSKI Andrzej - „X” MOROZ Dawid 3: 0
- „C” LIPIŃSKI Janusz -„Y” KOJŁO Marcin 3: 1
- „B” STEPANIUK Adam - „Z” SIEKAN Ł. 3: 0
Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Czeremchy I.
PUNKTY INDYWIDUALNE:
- Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2, 5 pkt.
- Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2, 5 pkt.
- Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2, 0 pkt.
MECZ nr 8 z dnia 6 listopad 2016 r.
CZEREMCHA II – „TOP SPIN SIEMIATYCZE”
- „A” KOWALSKI Ryszard - „Y” SIEKIERKO Andrzej 1: 3
- „B” PAWLUCZUK Przemysław - „X” MOCZULSKI Rafał 0: 3
- „C” ŻAŁOBA Patryk -„ Z” SAWICKI Daniel 1: 3
- PAWLUCZUK P./ KOWALSKI R. – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. 0: 4
- „A” KOWALSKI Ryszard - „X” MOCZULSKI Rafał 0: 3
- „C” ŻAŁOBA Patryk -„Y” SIEKIERKO Andrzej 0: 3
- „B” PAWLUCZUK Przemysław - „Z” SAWICKI D. 0: 3
Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Siemiatycz.
PUNKTY INDYWIDUALNE:
- Siekierko Andrzej („Top Spin Siemiatycze”) – 2, 5 pkt.
- Moczulski Rafał („TPO Spin Siemiatycze” – 2, 5 pkt.
- Sawicki Daniel („Top Spi Siemiatycze”) – 2, 0 pkt.
TABELA PO PIERWSZEJ KOLEJCE
Miej. | Nazwa drużyny | Rozegrane mecze | Ilość zwycięstw | Punkty duże | Punkty małe | Sety |
I | „TOP SPIN SIEMIATYCZE” | 2 | 2 | 5 | 12: 2 | 44: 7 |
II | HAJNÓWKA I | 2 | 2 | 5 | 12: 2 | 41: 9 |
III | CZEREMCHA I | 2 | 2 | 5 | 12: 2 | 41: 12 |
IV | HAJNÓWKA III | 2 | 2 | 5 | 11: 3 | 40: 10 |
V | HAJNÓWKA II | 2 | 0 | 2 | 4: 10 | 16: 38 |
VI | TL BIAŁOWIEŻA | 2 | 0 | 1 | 3: 11 | 12: 40 |
VII | DUBINY | 2 | 0 | 1 | 2: 12 | 8: 44 |
VIII | CZEREMCHA II | 2 | 0 | 0 | 0: 14 | 2: 44 |
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO PIERWSZEJ KOLEJCE
Miej. | Nazwisko i imię | Drużyna | Rozegrane mecze | Punkty | Sety |
I | OCHRYCEWICZ Roman | Hajnówka III | 2 | 5,0 | 20: 1 |
I | MAKULSKI Andrzej | Czeremcha I | 2 | 5,0 | 20: 1 |
III | MOCZULSKI Rafał | „Top Spin Siemiatycze” | 2 | 5,0 | 20: 2 |
IV | LUDWICZAK Janusz | Hajnówka I | 2 | 5,0 | 20: 3 |
IV | SIEKIERKO Andrzej | „Top Spin Siemiatycze” | 2 | 5,0 | 20: 3 |
VI | GERMAN Jerzy | Hajnówka III | 2 | 4,0 | 19: 3 |
VII | MISZCZUK Zbigniew | Hajnówka I | 2 | 4,0 | 17: 4 |
VIII | LIPIŃSKI Janusz | Czeremcha I | 2 | 4,0 | 19: 7 |
IX | MIECZYŃSKI Jerzy | Hajnówka I | 2 | 3,0 | 11: 3 |
X | STEPANIUK Adam | Czeremcha I | 2 | 3,0 | 10: 5 |
XI | BUJKO Arkadiusz | Hajnówka III | 2 | 2,0 | 9: 6 |
XII | SAWICKI Daniel | „Top Spin Siemiatycze” | 2 | 2,0 | 7: 4 |
XIII | MOROZ Dawid | Dubiny | 2 | 1,0 | 6: 13 |
XIV | ORZECHOWSKI Wojciech | Hajnówka II | 2 | 2,0 | 9: 17 |
XV | CHARYTONOW Karol | Hajnówka II | 2 | 2,0 | 8: 16 |
XVI | KISZŁO Tomasz | TL Białowieża | 2 | 1,0 | 5: 13 |
XVII | KOJŁO Marcin | Dubiny | 2 | 1,0 | 6: 18 |
XVIII | SANKOWSKI Dawid | TL Białowieża | 2 | 1,0 | 4: 15 |
XIX | BORYSIUK Damian | TL Białowieża | 2 | 1,0 | 4: 19 |
XX | KRYCZKA Andrzej | „Top Spin Siemiatycze | 1 | 0 | 2: 3 |
XXI | ŻAŁOBA Patryk | Czeremcha II | 2 | 0 | 1: 12 |
XXII | KOWALSKI Ryszard | Czeremcha II | 2 | 0 | 1: 20 |
XXII | RAKOWSKI Bogdan | Czeremcha II | 1 | 0 | 0: 10 |
XXIV | PAWLUCZUK Przemysław | Czeremcha II | 1 | 0 | 0: 10 |
XXV | GRYGORUK Włodzimierz | Hajnówka II | 2 | 0 | 1: 12 |
XXVI | SIEKAN Łukasz | Dubiny | 2 | 0 | 1: 16 |
W trzeciej kolejce zagrają: Dubiny – Hajnówka I, Czeremcha II – Czeremcha I, Hajnówka III – Siemiatycze, Białowieża – Hajnówka II.
Organizator – Janusz Ludwiczak