Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

                                MECZ nr 13 z dnia 21 listopada 2016 r.

CZEREMCHA I – HAJNÓWKA III

1) - „A” MAKULSKI Andrzej - „Y” BUJKO Arkadiusz 3: 0

2) - „B” STEPANIUK Adam - „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 2

3) - „C” LIPIŃSKI Janusz -„ Z” GERMAN Jerzy   3: 0

4) – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. 4: 2

5) - „A” MAKULSKI Andrzej - „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

6) -„C” LIPIŃSKI Janusz -„Y” BUJKO Arkadiusz   3: 0                          

7) -„B” STEPANIUK Adam -„Z” GERMAN Jerzy   1: 3

Końcowy wynik 6: 1 dla drużyny z Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

 

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2, 5 pkt.
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2, 5 pkt.
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1, 0 pkt.
  • German Jerzy (Hajnówka III) – 1,0 pkt.

 

MECZ nr 14 z dnia 29 listopada 2016 r.

CZEREMCHA II – HAJNÓWKA I

1) - „A” RAKOWSKI Bogdan - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 2: 3

2) - „B” PAWLUCZUK Przemysław - „X” LUDWICZAK Janusz 0: 3

3) - „C” ŻAŁOBA PATRYK -„ Z” MISZCZUK Zbigniew   0: 3

4) – RAKOWSKI B./ KOWALSKI R. – MISZCZUK Zb./ LUDWICZAK Janusz   0: 4

5) - „A” RAKOWSKI Bogdan- „X” LUDWICZAK Janusz   0: 3

6) -„C” ŻAŁOBA Patryk -„Y” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3                          

7) -„B” PAWLUCZUK Przemysław -„Z” MISZCZUK Zbigniew   0: 3

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

 

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2, 5 pkt.
  •  Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2, 5 pkt. 
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2, 0 pkt.

 

                                      MECZ nr 15 z dnia 30 listopada 2016 r.

                                                             HAJNÓWKA II - DUBINY

1) - „A” CHARYTONOW Karol - „Y” SIEKAN Łukasz 3: 0

2) - „B” ORZECHOWSKI Wojciech- „X” KOJŁO Marcin   3: 2

3) - „C” GRYGORUK Włodzimierz -„ Z” MOROZ Dawid 2: 3

4) – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W.– KOJŁO M./ SIEKAN Ł. 4: 1

5) - „A” CHARYTONOW Karol- „X” KOJŁO Marcin   3: 0                     

6) -„C” GRYGORUK Wlodzimierz -„Y” SIEKAN Łukasz 0: 3                          

7) -„B” ORZECHOWSKI Wojciech - „Z” MOROZ Dawid 3: 0

Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Hajnówki II.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

 

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2,5 pkt.
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2,5 pkt.
  • Siekan Łukasz (Dubiny) – 1, 0 pkt.
  • Moroz Dawid (Dubiny) – 1, 0 pkt.

 

MECZ nr 16 z dnia 30 listopada 2016 r.

„Top Spin” SIEMIATYCZE – TL BIAŁOWIEŻA

1) - „A” MOCZULSKI Rafał - „Y” SANKOWSKI Dawid 3: 1

2) - „B” SAWICKI Daniel - „X” BORYSIUK Damian 3: 2

3) - „C” SIEKIERKO Andrzej- „ Z” KISZŁO Tomasz 3: 1

4) – MOCZULSKI R./ SIEKIERKO – BORYSIUK D./ KISZŁO T. 4: 0

5) - „A” MOCZULSKI Rafał - „X” BORYSIUK Damian   3: 1

6) -„C” SIEKIERKO Andrzej -„Y” SANKOWSKI Dawid   3: 0                          

7) -„B” SAWICKI Daniel - „Z” KISZŁO Tomasz 3: 0

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny Top Spin Siemiatycze.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

 

  • Siekierko Andrzej (Top Spin Siemiatycze) – 2, 5 pkt.
  • Moczulski Rafal (Top Spin Siemiatycze) – 2, 5 pkt.
  • Sawicki Daniel (Top Spin Siemiatycze) – 2, 0 pkt.

 

TABELA PO CZWARTEJ KOLEJCE

Miej. Nazwa drużyny Rozegrane mecze Ilość zwycięstw Punkty duże Punkty małe Sety
I HAJNÓWKA I                         4 4 11 26: 2 85: 13
II „TOP SPIN SIEMIATYCZE” 4 4 11 25: 3 87: 16
III CZEREMCHA I 4 4 11 25: 3 83: 19
IV HAJNÓWKA II          4 2 6 14: 14 52: 57
V HAJNÓWKA III                       4 2 5 13: 15 51: 51
VI TL BIAŁOWIEŻA 4 0 2 5: 23 27: 80
VII DUBINY 4 0 2 4: 24 19: 84
VIII CZEREMCHA II 4 0 0 0: 28 4: 88

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO CZWARTEJ KOLEJCE

Miej. Nazwisko i imię Drużyna Rozegrane mecze Punkty Sety
I MAKULSKI Andrzej Czeremcha I 4 10,0 40: 3
II LUDWICZAK Janusz          Hajnówka I 4 10,0   40: 4
III MOCZULSKI Rafał „Top Spin Siemiatycze” 4 10,0 40: 5
III SIEKIERKO Andrzej „Top Spin Siemiatycze” 4 10,0 40: 5
V MISZCZUK Zbigniew Hajnówka I 4 9,0 37: 5
VI LIPIŃSKI Janusz Czeremcha I 4 9,0 39: 9
VII MIECZYŃSKI Jerzy Hajnówka I 4 7,0 23: 5
VIII CHARYTONOW Karol Hajnówka II 4 7,0 28: 19
IX STEPANIUK Adam Czeremcha I 4 6,0 20: 10
X OCHRYCEWICZ Roman Hajnówka III 4 6,0 28: 20
XI ORZECHOWSKI Wojciech Hajnówka II 4 6,0 27: 24
XII GERMAN Jerzy Hajnówka III 4 5,0 25: 21
XIII SAWICKI Daniel                  „Top Spin Siemiatycze” 3 4,0 13: 6
XIV BUJKO Arkadiusz                Hajnówka III 4 2,0 9: 18
XV MOROZ Dawid Dubiny 4 2,0 10: 24
XVI KISZŁO Tomasz TL Białowieża 4 2,0 12: 31
XVII BORYSIUK Damian TL Białowieża 4 2,0 12: 37
XVIII MOCZULSKI Tomasz „Top Spin” Siemiatycze 1 1,0 5: 3
XIX GRYGORUK Włodzimierz Hajnówka II 4 1,0 7: 23
XX SANKOWSKI Dawid           TL Białowieża 4 1,0 5: 27
XXI KOJŁO Marcin                      Dubiny 4 1,0 9: 38
XXII KRYCZKA Andrzej „Top Spin Siemiatycze 1 0 2: 3
XXIII RAKOWSKI Bogdan Czeremcha II 2 0 2: 19
XXIV ŻAŁOBA Patryk Czeremcha II 4 0 1: 24
XXV PAWLUCZUK Przemysław Czeremcha II 3 0 0: 26
XXVI SIEKAN Łukasz                   Dubiny 4 1,0 5: 33
XXVII KOWALSKI Ryszard Czeremcha II 4 0   1: 34

                                                                                                     

W piątej kolejce zagrają: Czeremcha II – Hajnówka II, Hajnówka III – Hajnówka I, Siemiatycze – Czeremcha I, Białowieża – Dubiny.

Organizator – Janusz Ludwiczak