Głównej zawartości

Komunikat alertu

logo2015

10 czerwca na Orliku w Czeremsze odbył się mecz przyjaciół piłki nożnej Kolejarz Czeremcha – Dr Tusz Białystok pokażemy rakowi piersi różową kartkę.

  Kibicując piłkarzom podczas sportowych zmagań promowaliśmy szlachetną akcję zachęcającą wszystkie Panie do badań zapobiegającym rozwojowi Raka Piersi.  Zapraszamy do galerii.

Pokazaliśmy Rakowi Różową Kartkę !!!

www plakat wystawa 2015

program wystawy

orlik rodzinne

500 kajakow baner 230x90

1 sierpnia 2015 roku na rzece Bug odbędzie się III edycja spływu kajakowego „500 kajaków”. I edycja odbyła się w 2013 roku podczas świętowania obchodów 500-lecia powstania województwa podlaskiego. Wzięły w niej udział 232 załogi kajakowe (ponad 460 osób). Duże zainteresowanie spływem zaowocowało organizacją kolejnych edycji. Czy w 2015 roku jesteśmy w stanie pobić ten rekord? Impreza otrzymała nagrodę od Polskiego Związku Kajakowego za największy spływ kajakowy w Polsce w 2013 roku.

Spływ rozpocznie się w Drohiczynie – pierwszej historycznej stolicy Podlasia, a zakończy się w miejscowości Granne – historycznej osadzie, w której odbyła się kiedyś bitwa wojsk polsko - litewskich w wojnie w obronie Konstytucji 3 Maja.

Na koniec spływu przy Nadbużańskim Centrum Turystycznym w Grannem odbędzie się spotkanie biesiadne przy ognisku i muzyce granej na żywo podczas której będzie można zasmakować lokalnej kuchni.

Zapisy i informacje o spływie na stronie www.500kajaków.pl.

Zapraszamy również na nasz profil na facebooku! - https://www.facebook.com/500kajakow

Organizatorami są Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie, Gmina Drohiczyn, Gmina Perlejewo.

Rafał Siwek

Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Drohiczynie

501 701 152, r.siwek@drohiczyn.pl

plakat 4 4Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Puszcza Białowieska" zaprasza wszystkich zainteresowanych, amatorów i profesjonalistów, organizacje działające na obszarze LGD, do udziału w Konkursie na Najlepszy Produkt Lokalny na obszarze Lokalnej Grupy Działania "Puszcza Białowieska". Konkurs odbędzie się 20 czerwca 2015 r. w Białowieży, w trakcie imprezy Jarmark Produktów Lokalnych.

Termin zgłoszenia produktów do konkursu mija 17 czerwca 2015 r.

czytaj dalej...

Regulamin

Deklaracja udziału w konkursie