Głównej zawartości

Komunikat alertu

spotkanie cukrzyca

2.11.2016pge

Serdecznie zapraszamy

na otwarte spotkanie

z PREZYDENTEM RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

ANDRZEJEM DUDĄ

25 października 2016 roku o godz. 16.00

w Amfiteatrze Miejskim w Hajnówce

Ze względów organizacyjnych prosimy o przybycie do godz. 15.00

Lucyna Smoktunowicz

Mirosław Romaniuk

Jerzy Sirak

Wójt Gminy Hajnówka

Starosta Powiatu Hajnowskiego

Burmistrz Miasta Hajnówka

KPP logo10 października 2016 r., po raz ósmy rozdano Kryształy Przetargów Publicznych. Uroczysta Gala odbyła się w Jachrance podczas otwarcia XI FORUM PRZETARGÓW PUBLICZNYCH.

Kryształy Przetargów Publicznych to sposób na promowanie tak zwanych dobrych praktyk w zamówieniach publicznych. Wybierając laureatów, Kapituła Nagrody rzetelnie bada przedstawiony przez kandydatów materiał i zwraca uwagę na cały przebieg postępowania przetargowego – od chwili jego ogłoszenia przez wybór oferty najkorzystniejszej, aż do realizacji przedsięwzięcia w zgodzie z prawem i poszanowaniem środków publicznych. Dlatego Nagrody otrzymują nie tylko duże i odważne inwestycje, ale także niewielkie zadania, które w pełni odpowiadają aktualnym potrzebom lokalnych społeczności – mówiła w trakcie uroczystej Gali Kryształów Elżbieta Sobczuk, redaktor naczelna miesięcznika „Przetargi Publiczne”, organizatora nagrody.

 

Patronat honorowy nad VIII edycją Kryształów Przetargów Publicznych objęły następujące instytucje: Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Ochrony Środowiska oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.

Patronat medialny nad nagrodą sprawowały: Grupa Biznes Polska i miesięcznik „Finanse Publiczne”.

W tegorocznej edycji zgłaszane były realizacje zakończone między 1 sierpnia 2015 r. a 31 lipca 2016 r. O wyborze zwycięzców, spośród 187 nadesłanych zgłoszeń, zdecydowała Kapituła Nagrody, w której skład weszli uznani eksperci – autorytety w dziedzinie zamówień publicznych. Kapitule przewodniczyła Ewa Wiktorowska – prezes OSKZP, a wśród pozostałych członków znaleźli się: mec. Zbigniew Pawlak, dr Włodzimierz Dzierżanowski, prof. Andrzej Panasiuk , adw. Grzegorz Mazurek i redaktor Elżbieta Sobczuk.

Nagrody w poszczególnych kategoriach otrzymali:

KATEGORIA I

Nagrodę Kryształ Przetargów Publicznych 2016 dla Zamawiającego otrzymała:

Gmina Czeremcha

za: budowę gminnej oczyszczalni ścieków przy ulicy Fabrycznej w Czeremsze

czytaj dalej...

 

KPP 2016 Czeremcha 01 KPP 2016 Czeremcha 05 KPP 2016 Czeremcha 09

KPP 2016 Czeremcha 12 KPP 2016 Czeremcha 14