Orkiestrowy pociąg

Siemianówka15 stycznia 2017 o 8:45 z Czeremchy do Cisówki odjedzie specjalny orkiestrowy pociąg. Tego dnia nowoczesny szynobus SA133 przejedzie przez środek Zalewu Siemianówka. Po drodze zatrzymamy się w Hajnówce, Gnilcu, Narewce i Siemianówce - zapewniając tym samym czas na zrobienie kilku pięknych zdjęć. Krótkie postoje także podczas powrotu zapewnią możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu mieszkańcom ww. miejscowości. Powrót do Czeremchy zaplanowaliśmy na 12:40. Przedsięwzięcie może odbyć się dzięki wsparciu: powiatu hajnowskiego, gminy Hajnówka, gminy Czeremcha, gminy Narewka i miasta Hajnówka. Należnością za przejazd będzie minimum 40 zł wrzucone do puszki WOŚP. Dzieci do 11 lat jadą za darmo. Cały dochód z biletów przeznaczamy na sprzęt medyczny dla dzieci i seniorów.

Gmina Czeremcha partycypuje w kosztach przejazdu pociągu w związku z czym Mieszkańcy Gminy Czeremcha wnoszą dobrowolną wysokość za przejazd pociągiem „ORKIESTRA”.

 
Dogodny dojazd do Czeremchy zapewnią pociągi regionalne - przyjeżdżające zarówno z kierunku Białegostoku jak i Warszawy.
 
 
 
 
 
 
 
 
ZAREZERWUJ MIEJSCE!
Aby umożliwić zainteresowanym osobom przejazd prosimy o rezerwację miejsca poprzez formularz na stronie http://wosp.bialystok.pl/pociag/  Każdy kto wyśle zgłoszenie - dostanie potwierdzenie na adres mailowy (w przypadku braku wolnych miejsc także wyślemy wiadomość). Opłaty dokonujemy przed wejściem do szynobusu. Prosimy o rezerwację miejsca tylko w przypadku pewności udziału w przejeździe - nie zabierajmy miejsca innym zainteresowanym. Dokonanie rezerwacji i otrzymanie wiadomości e-mail nie oznacza zajęcia miejsca siedzącego - w łączną liczbę podróżnych wliczamy też rozsądną liczbę miejsc stojących. Masz pytania: pisz/dzwoń - Marcin Adam Wróbel - , +48 663 638 535.