Zapraszamy na koncert VOO VOO promujący nową płytę "7"

Koncert zespołu VOO VOO promujący nowa płytę “7”

GOK Czeremcha, ul. 1 Maja 77
2 maja 2017 godz. 19.00
bilety: 40 zł w przedsprzedaży, 50 zł w dniu koncerty
info, rezerwacja biletów: gok.czeremcha@gmail.com, tel. 515 275 536

Voo Voo 7 

Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość. Jak żartuje Wojciech Waglewski: „Postanowiliśmy jeszcze raz zrobić płytę, której nikt nie będzie chciał kupić…” To założenie w przypadku wydanego w 2014 roku ostatniego albumu „Dobry wieczór”, spowodowało skutek odwrotny – album uzyskał status Złotej Płyty a piosenka „Gdybym” z udziałem azerskiego pieśniarza Alima Qasimova, długie tygodnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów radiowej Trójki.
Tym razem kluczem do nowej płyty jest czas i jego nieustanny upływ. Na nowym albumie Voo Voo znajdzie się zaledwie siedem, za to długich utworów, a każdy z nich będzie zatytułowany od kolejnych dni tygodnia. To wpłynie również na koncerty promujące nową płytę, a przecież takie spotkania z muzyką tego zespołu mają swoją niepowtarzalną atmosferę. „Każdy koncert będzie miał inną dramaturgię, bo będziemy zaczynać w poniedziałek od „Poniedziałku”, we wtorki od „Wtorku” itd. Lubię takie wyzwania, choć nie wiem, co z tego wyniknie.” – dodaje Waglewski.
 
 
Wojciech Waglewski jest kompozytorem i autorem wszystkich utworów na nowym albumie zespołu, który współtworzą: perkusista Michał Bryndal, basista Karim Martusewicz oraz saksofonista i wokalista Mateusz Pospieszalski. Płyta powstawała w grudniu 2016 i styczniu 2017 roku w Studiu S-4, a także w trójkowym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Za realizację dźwięku odpowiadał Jacek Gładkowski. Piotr „ Emade” Waglewski materiał zmiksował i współpracował przy jego produkcji.
 
Nowa płyta Voo Voo zatytułowana „7” ukazała się 7 marca 2017, a zapowiadał ją utwór pt. „Środa”.

Kup bilet, 3 kroki
W przedsprzedaży taniej o 10 zł :-)
1. zarezerwuj bilet mailowo lub telefonicznie
gok.czeremcha@gmail.com, tel. 515 275 536
2. opłać przelewem
nr konta GOK Czeremcha 81 1020 1332 0000 1502 0277 4826
w tytule : bilety koncert VOO VOO, imię i nazwisko
3. odbierz bilet przed koncertem