MECZ nr 9 Rundy I z dnia 28.10.2019r.                             

 TEAM ŚLEDZIANÓW CZIECHANOWIEC – WWS POPŁAWY

1) „A” JADCZUK Wojciech - „X” KOSIŃSKI Patryk  3: 0 

2) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir -  „Y” KOSIŃSKI Piotr  3: 1                 

3) „C” WSZOŁ Krzysztof - „ Z” BOROWSKI Mariusz  3: 0

4) „A” JADCZUK Wojciech - „Z” BOROWSKI Mariusz  3: 1

5) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „X” KOSIŃSKI Patryk  3: 0                         

6) „C” WSZOŁ Krzysztof - „Y” KOSIŃSKI Piotr  3: 0

7) „A” JADCZUK Wojciech -  „Y” KOSIŃSKI Piotr  3 : 0

8) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir -  „Z” BOROWSKI Mariusz  3: 0                        

9) „C” WSZOŁ Krzysztof - „X” KOSIŃSKI Patryk  3: 0

10) WSZOŁ K./ KOSTRZYŃSKI S. – KOSIŃSKI Pat./ BOROWSKI M.     4: 1

Końcowy wynik 10: 0 ( 31: 2) dla drużyny TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

·         Jadczuk Wojciech  (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 0)

·         Wszoł Krzysztof  (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 0)

·         Kostrzyński Sławomir  (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 1)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec)–1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 10 Rundy I z dnia 09.11.2019r.

 HAJNÓWKA II  - DROHICZYN

1) „A” CHARYTONOW Karol  -   „X” JAGIEŁŁO Przemysław  3: 2

2) „B” GERMAN Jerzy -   „Y” MARCINIUK Mariusz  0: 3                         

3) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „ Z” KORPYSZ Łukasz   3: 0

4) „A” CHARYTONOW Karol -  „Z”   KORPYSZ Łukasz   3: 0

5) „B” GERMAN Jerzy - „X” JAGIEŁŁO Przemysław  2: 3                        

6) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” MARCINIUK Mariusz  2: 3

7) „A” CHARYTONOW Karol -   „Y” MARCINIUK Mariusz  3: 0

8) „B” GERMAN Jerzy - „Z” KORPYSZ Łukasz   3: 0                          

9) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” JAGIEŁŁO Przemysław  3: 2

10) CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. – JAGIEŁŁO P./ MARCINIUK M.  4: 2

Końcowy wynik 7: 3 ( 26: 15) dla drużyny HAJNÓWKA II               

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

·         Charytonow Karol (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 2)

·         Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2 pkt. (8: 5)

·         Marciniuk Mariusz (Drohiczyn) – 2 pkt. (6: 5)

·         Jagiełło Przemysław (Drohiczyn) – 1 pkt. (7: 8)

·         German Jerzy (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 6)

Debel: Charytonow Karol/ Orzechowski Wojciech (Hajnówka II ) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 11 Rundy I z dnia 05.11..2019r.

HAJNÓWKA I – „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” LUDWICZAK Janusz  -   „X” SIEKIERKO Andrzej  3: 1

2) „B” MIECZYŃSKI Jerzy -   „Y” KRYCZKA Andrzej  3: 0                     

3) „C” MISZCZUK Zbigniew - „ Z” MOCZULSKI Tomasz  3: 0

4) „A” LUDWICZAK Janusz    -   „Z” MOCZULSKI Tomasz  3: 2

5) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” SIEKIERKO Andrzej  3: 0                         

6) „C” MISZCZUK Zbigniew „Y” KRYCZKA Andrzej  3: 0

7) „A” LUDWICZAK Janusz    -   „Y” KRYCZKA Andrzej  3: 0

8) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - „Z” MOCZULSKI Tomasz  3: 0                         

9) „C” MISZCZUK Zbigniew - „X” SIEKIERKO Andrzej  2: 3

10) MIECZYŃSKI J./ LUDWICZAK J.  – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI T.  4: 0

Końcowy wynik 9: 1 (30: 7) dla HAJNÓWKI II                                    

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

·         Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 0)

·         Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 3)

·         Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2 pkt. (8: 3)

·         Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 8)

Debel: Mieczyński Jerzy/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) –1 pkt. (4: 0)

MECZ nr 12 Rundy I z dnia 09.11.2019

ŁOSICE - CZEREMCHA I

1) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław  -   „X” LIPIŃSKI Janusz  2: 3

2) „B” SIENNICKI Sylwester -   „Y” MAKULSKI Andrzej  2: 3                 

3) „C” TARAPATA Paulina - „ Z” STEPANIUK Adam  3: 1

4) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław  -   „Z” STEPANIUK Adam  2: 3

5) „B” SIENNICKI Sylwester - „X” LIPIŃSKI Janusz  0: 3                         

6) „C” TARAPATA Paulina - „Y” MAKULSKI Andrzej  0: 3

7) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław  -   „Y” MAKULSKI Andrzej  3: 0

8) „B” SIENNICKI Sylwester - „Z” STEPANIUK Adam  3: 2                         

9) „C” TARAPATA Paulina - „X” LIPIŃSKI Janusz  1: 3

10) PIETRUSZEWSKI J./ TARAPATA P./ LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A.    0: 4

Końcowy wynik 7: 3 (25: 16) dla CZEREMCHY I                               

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

·         Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 3)

·         Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 5)

·         Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 1 pkt. (7: 6)

·         Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (6: 8)

·         Siennicki Sylwester (Łosice) – 1 pkt. (5: 8)

·         Tarapata Paulina (Łosice) – 1 pkt. (4: 7)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) –1 pkt. (4: 0)

CZEREMCHA II - pauzuje

TABELA DRUŻYNOWA PO 3 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

CZEREMCHA I

3

3

0

7

20: 10

73: 46

II

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

2

2

0

7

19: 1

60: 12

III

ŁOSICE

3

2

0

6

22: 8

76: 37

IV

HAJNÓWKA I

2

2

0

5

15: 5

49: 23

V

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

3

1

0

3

13: 17

48: 61

VI

DROHICZYN

3

1

0

2

 11: 19

49: 72

VII

HAJNÓWKA II

3

1

0

2

9: 21

40: 72

VIII

CZEREMCHA II

2

0

0

0

3: 11

31: 45

IX

WWS POPŁAWY

3

0

0

0

4: 26

26: 84

TABELA DRUŻYNOWA PO 3 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

  Sety

I

Pietruszewski Jarosław

Łosice

3

7

25: 10

II

Siennicki Sylwester

Łosice

3

7

23: 11

III

Makulski Andrzej

Czeremcha I

3

7

21: 10

IV

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

2

6

18: 0

V

Kostrzyński  Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

2

6

18: 3

VI

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

2

6

18: 3

VII

Moczulski Rafał

„Top Spin” Siemiatycze

2

6

18: 4

VIII

Lipiński Janusz

Czeremcha I

3

6

22: 13

IX

Tarapat Paulina

Łosice

3

6

20: 12

X

Wszoł  Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

2

5

16: 5

XI

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

2

5

15: 7

XII

Charytonow Karol

Hajnówka II

3

5

20: 15

XIII

Marciniuk  Mariusz

Drohiczyn

3

5

20: 17

XIV

Jagiełło Przemysław

Drohiczyn

3

5

20: 18

XV

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

2

4

12: 8

XVI

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

3

4

18: 21

XVII

Moczulski Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

3

3

14: 21

XVIII

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

1

2

8: 3

XIX

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

1

2

8: 5

XX

Siekierko Andrzej

„Top Spin” Siemiatycze

2

2

7: 8

XXI

Socha Paulina

Czeremcha II

2

2

8: 14

XXII

Kosiński Patryk

WWS Popławy

3

2

9: 25

XXIII

Kosiński Piotr

WWS Popławy

2

1

7: 15

XXIV

Krysiński Wojciech

„Top Spin” Siemiatycze

2

1

4: 12

XXV

Paczuska Paulina

Czeremcha II

2

1

6: 15

XXVI

German Jerzy

Hajnówka II

3

1

6: 24

XXVII

Borowski Mariusz

WWS Popławy

3

1

8: 24

XXVIII

Kojło Marcin

Hajnówka II

1

0

1: 9

XXIX

Kryczka Andrzej

„Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 9

XXX

Kryński Dawid

WWS Popławy

1

0

0: 9

XXXI

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

1

0

0: 9

XXXII

Korpysz  Łukasz

Drohiczyn

3

0

2: 27

TABELA DRUŻYNOWA PO 3 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

3

3

12: 2

II

Kostrzyński Sławomir

Wszoł  Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

2

2

8: 1

III

Mieczyński Jerzy

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

2

2

8: 3

IV

Pietruszewski Jarosław

Tarapata Paulina

Łosice

3

2

8: 6

V

Siekierko Andrzej

Krysiński Wojciech

„Top Spin” Siemiatycze

1

1

4: 1

VI

Jagiełło Przemysław

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

1

1

4: 2

VII

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

0

3: 4

VIII

Paczuska Paulina

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

0

2: 4

IX

Jagiełło Przemysław

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

2

0

2: 8

X

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 4

XI

Siekierko Andrzej

Moczulski Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 4

XII

Charytonow Karol

German Jerzy

Hajnówka II

3

1

6: 10

XIII

Kosiński Patryk

Borowski Mariusz

WWS Popławy

3

0

4: 12

                                                                                                                                                                                                                           

W czwartej kolejce zagrają:

Ø  Czeremcha II - Team Śledzianów Ciechanowiec

Ø  WWS Popławy - Hajnówka II

Ø  Drohiczyn – Czeremcha I

Ø  Łosice - Hajnówka I  

Pauzuje – „Top Spin” Siemiatycze

Organizator – Janusz Ludwiczak