Drukuj
Odsłony: 342

                                         MECZ nr 13 Rundy I z dnia 15.11.2019r.                            

CZEREMCHA II - TEAM ŚLEDZIANÓW CZIECHANOWIEC

1) „A” ZINIEWICZ Katarzyna - „X” JADCZUK Wojciech  0: 3 

2) „B” PACZUSKA Paulina -  „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir  0: 3        

3) „C” KOWALSKI Ryszard - „ Z” WSZOŁ Krzysztof  0: 3

4) „A” ZINIEWICZ Katarzyna - „Z” WSZOŁ Krzysztof  3: 2

5) „B” PACZUSKA Paulina - „X” JADCZUK Wojciech  0: 3                        

6) „C” KOWALSKI Ryszard - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir  0: 3

7) „A” ZINIEWICZ Katarzyna -  „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir  1 : 3

8) „B” PACZUSKA Paulina -  „Z” WSZOŁ Krzysztof  1: 3                        

9) „C” KOWALSKI Ryszard - „X” JADCZUK Wojciech  0: 3

10)ZINIEWICZ K./ PACZUSKA P. -   WSZOŁ K./ KOSTRZYŃSKI S.     1: 4

Końcowy wynik 9: 1 ( 30: 6) dla drużyny TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

·         Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 0)

·         Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 1)

·         Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (8: 4)

·         Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II) – 1 pkt. (4: 8)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec)–1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 14 Rundy I z dnia 18.11.11.2019r.

WWS POPŁAWY - HAJNÓWKA II 

1) „A” KOSIŃSKI Patryk „X” CHARYTONOW Karol  0: 3

2) „B” KOSIŃSKI Piotr -   „Y” ORZECHOWSKI Wojciech  0: 3               

3) „C” BOROWSKI Mariusz - „ Z” GERMAN Jerzy   0: 3

4) „A” KOSIŃSKI Patryk „Z”   GERMAN Jerzy   3: 0

5) „B” KOSIŃSKI Piotr - „X” CHARYTONOW Karol  0: 3                        

6) „C” BOROWSKI Mariusz - „Y” ORZECHOWSKI Wojciech  0: 3

7) „A” KOSIŃSKI Patryk -   „Y” ORZECHOWSKI Wojciech  0: 3

8) „B” KOSIŃSKI Piotr - „Z” GERMAN Jerzy   3: 1                          

9) „C” BOROWSKI Mariusz - „X” CHARYTONOW Karol  0: 3

10) KOSIŃSKI Patryk/ KOSIŃSKI Piotr - CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W.  0: 4

Końcowy wynik 8: 2 ( 26: 6) dla drużyny HAJNÓWKA II                 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

·         Charytonow Karol (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 0)

·         Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 0)

·         German Jerzy (Hajnówka II) – 1 pkt. (4:7)

·         Kosiński Piotr (WWS Popławy) – 1 pkt. (3:7)

·         Kosiński Patryk (WWS Popławy) – 1 pkt. (3:6)

Debel: Charytonow Karol/ Orzechowski Wojciech (Hajnówka II ) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 15 Rundy I z dnia 20.11.2019r.

  CZEREMCHA I - DROHICZYN

1) „A” LIPIŃSKI Janusz  -   „X” JAGIEŁŁO Przemek  3: 0

2) „B” MAKULSKI Andrzej -   „Y” MARCINIUK Mariusz  3: 1                  

3) „C” STEPANIUK Adam - „ Z” KORPYSZ Łukasz  3: 0

4) „A” LIPIŃSKI Janusz  -   „Z” KORPYSZ Łukasz  3: 0

5) „B” MAKULSKI Andrzej - „X” JAGIEŁŁO Przemek  3: 1                         

6) „C” STEPANIUK Adam „Y” MARCINIUK Mariusz  2: 3

7) „A” LIPIŃSKI Janusz  -   „Y” MARCINIUK Mariusz  3: 1

8) „B” MAKULSKI Andrzej - „Z” KORPYSZ Łukasz  3: 0                         

9) „C” STEPANIUK Adam - „X” JAGIEŁŁO Przemek  3: 0

10) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A.  – JAGIEŁŁO P./ MARCINIUK M.  4: 3

Końcowy wynik 9: 1 (30: 9) dla CZEREMCHA I                                 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

·         Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 1)

·         Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 2)

·         Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2 pkt. (8: 3)

·         Marciniuk Mariusz (Drohiczyn) – 1 pkt. (5: 8)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) –1 pkt. (4: 3)

MECZ nr 16 Rundy I z dnia 22.11.2019

ŁOSICE - HAJNÓWKA I

1) „A” TARAPATTA Paulina  -   „X” LUDWICZAK Janusz  0: 3

2) „B” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   „Y” MIECZYŃSKI Jerzy  3: 2      

3) „C” SIENNICKI Sylwester - „ Z” MISZCZUK Zbigniew  0: 3

4) „A” TARAPATTA Paulina  -   „Z” MISZCZUK Zbigniew  2: 3

5) „B” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „X” LUDWICZAK Janusz  3: 1                        

6) „C” SIENNICKI Sylwester - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy  0: 3

7) „A” TARAPATTA Paulina  -   „Y” MIECZYŃSKI Jerzy  0: 3

8) „B” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Z” MISZCZUK Zbigniew  3: 1                        

9) „C” SIENNICKI Sylwester - „X” LUDWICZAK Janusz  3: 2

10) PIETRUSZEWSKI J./ TARAPATA P. -   MIECZYŃSKI J./ LUDWICZAK J.    1: 4

Końcowy wynik 6: 4 (25: 15) dla HAJNÓWKA I                                 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

·         Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 3 pkt. (9: 4)

·         Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (8: 3)

·         Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2 pkt. (7: 5)

·         Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt. (6: 6)

·         Siennicki Sylwester (Łosice) – 1 pkt. (3: 8)

Debel: Mieczyński Jerzy/ Ludwiczak Januszj (Hajnówka I) –1 pkt. (4: 1)

„TOP SPIN” Siemiatycze - pauzuje

TABELA DRUŻYNOWA PO 4 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

CZEREMCHA I

4

4

0

10

29: 11

103: 55

II

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

3

3

0

10

28: 2

90: 18

III

HAJNÓWKA I

3

3

0

7

21: 9

74: 38

IV

ŁOSICE

4

2

0

6

26: 14

91: 62

V

HAJNÓWKA II

4

2

0

5

17: 23

66: 78

VI

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

3

1

0

3

13: 17

48: 61

VII

DROHICZYN

4

1

0

2

 12: 28

58: 102

VIII

CZEREMCHA II

3

0

0

0

4: 20

37: 75

IX

WWS POPŁAWY

4

0

0

0

6: 34

32: 110

TABELA DRUŻYNOWA PO 4 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

  Sety

I

Pietruszewski Jarosław

Łosice

4

10

34: 14

II

Makulski Andrzej

Czeremcha I

4

10

30: 12

III

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

3

9

27: 3

IV

Kostrzyński  Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

3

9

27: 4

V

Lipiński Janusz

Czeremcha I

4

9

31: 14

VI

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

3

8

26: 3

VII

Charytonow Karol

Hajnówka II

4

8

29: 15

VIII

Siennicki Sylwester

Łosice

4

8

26: 19

IX

Wszoł  Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

3

7

24: 9

X

Moczulski Rafał

„Top Spin” Siemiatycze

2

6

18: 4

XI

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

3

6

21: 13

XII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

4

6

26: 24

XIII

Tarapata Paulina

Łosice

4

6

22: 21

XIV

Marciniuk  Mariusz

Drohiczyn

4

6

25: 25

XV

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

2

5

17: 5

XVI

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

3

5

16: 16

XVII

Jagiełło Przemysław

Drohiczyn

4

5

21: 27

XVIII

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

2

4

15: 8

XIX

Moczulski Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

3

3

14: 21

XX

Kosiński Patryk

WWS Popławy

4

3

12: 31

XXI

Siekierko Andrzej

„Top Spin” Siemiatycze

2

2

7: 8

XXII

Socha Paulina

Czeremcha II

2

2

8: 14

XXIII

Kosiński Piotr

WWS Popławy

3

2

10: 22

XXIV

German Jerzy

Hajnówka II

4

2

10: 31

XXV

Krysiński Wojciech

„Top Spin” Siemiatycze

2

1

4: 12

XXVI

Paczuska Paulina

Czeremcha II

3

1

7: 24

XXVII

Borowski Mariusz

WWS Popławy

4

1

8: 33

XXVIII

Kojło Marcin

Hajnówka II

1

0

1: 9

XXIX

Kryczka Andrzej

„Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 9

XXX

Kryński Dawid

WWS Popławy

1

0

0: 9

XXXI

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

1

0

0: 9

XXXII

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

1

0

0: 9

XXXIII

Korpysz  Łukasz

Drohiczyn

4

0

2: 36

TABELA DRUŻYNOWA PO 4 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

4

4

16: 5

II

Kostrzyński Sławomir

Wszoł  Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

3

3

12: 2

III

Mieczyński Jerzy

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

3

3

12: 4

IV

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

2

2

8: 2

V

Pietruszewski Jarosław

Tarapata Paulina

Łosice

4

2

9: 10

VI

Siekierko Andrzej

Krysiński Wojciech

„Top Spin” Siemiatycze

1

1

4: 1

VII

Jagiełło Przemysław

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

1

1

4: 2

VIII

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

0

3: 4

IX

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 4

X

Siekierko Andrzej

Moczulski Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 4

XI

Kosiński Patryk

Kosiński Piotr

WWS Popławy

1

0

0: 4

XII

Paczuska Paulina

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

2

0

3: 8

XIII

Charytonow Karol

German Jerzy

Hajnówka II

2

0

2: 8

XIV

Jagiełło Przemysław

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

3

0

5: 12

XV

Kosiński Patryk

Borowski Mariusz

WWS Popławy

3

0

4: 12

                                                                                                                                                                                                                           

W piątej kolejce zagrają:

Ø  Team Śledzianów Ciechanowiec – Hajnówka II

Ø  Czeremcha II - „Top Spin” Siemiatycze

Ø  WWS Popławy – Czeremcha I

Ø  Hajnówka I - Drohiczyn

Pauzują – Łosice

Organizator – Janusz Ludwiczak