Gospodarstwo Agroturystyczne Julia

1Zapraszamy do naszego Gospodarstwa Agroturystycznego położonego w malowniczej miejscowości Czeremcha, w otulinie Puszczy Białowieskiej, na trasie Green Velo.

Gospodarstwo agroturystyczne prowadzimy od 2012 roku. Od tego czasu przyjęliśmy wielu wspaniałych gości, będących u nas zarówno na dłuższy pobyt, jak i przejazdem, np. podczas pokonywania szlaku rowerowego Green Velo. Uwielbiamy poznawać naszych gości, często prowadząc z nimi długie rozmowy i wymieniając się wzajemnie życiowymi historiami. Mieszkamy na miejscu i chętnie służymy pomocą, tak by nasi goście zawsze mogli na nas liczyć. Zapraszamy serdecznie każdego, kto chce choć na chwilę odetchnąć od miejskiego zgiełku, codziennych obowiązków i natłoku bieżących spraw, w spokojnym i cichym miejscu. 

Oferujemy cztery przytulne pokoje z dostępem do wyposażonych kuchni i łazienek, razem trzynaście miejsc noclegowych. W naszym ogrodzie znajdziecie Państwo strefy przeznaczone do wypoczynku i relaksu oraz dużo zieleni! Do dyspozycji gości pozostają duża huśtawka, altanka, dwa stoły z ławą i krzesłami oraz grill. Rowery gości przechowujemy na parterze naszego domu.

Na naszej posesji znajduje się bezpłatny parking przeznaczony na samochody naszych gości, a na terenie całego obiektu bezpłatne WiFi.

Zwierzęta przyjmujemy tylko po wcześniejszym uzgodnieniu za dodatkową opłatą. Sami posiadamy dwa konie, sympatycznego kocurka pokaźnych rozmiarów, a od czasu do czasu pojawiają się u nas dwa małe psiaki.

Zapraszamy serdecznie. Do zobaczenia!

ATRAKCJE

  • ścieżki rowerowe
  • położenie na trasie Green Velo
  • zabytkowe cerkwie w miejscowościach: Czeremcha i Zubacze, których architektura nawiązuje do budownictwa ludowego z XIX i XX wieku
  • zabytkowe cmentarze w miejscowościach: Czeremcha (rzymskokatolicki i prawosławny), Kuzawa (przycerkiewny) z XIX i XX wieku
  • pozostałość parku dworskiego w miejscowości Jancewicze
  • piękny krajobraz Puszczy Białowieskiej
  • łąki, pola uprawne, lasy

Tel. 537 003 653

https://www.facebook.com/profile.php?id=100054580384038

 

 2  3  4 5  2 1
 2 9  2 2  2 3  2 5 2 10
2 13 2 14 2 11 2 12 2 15
2 17 2 18 2 19 2 16 2 20