Pociąg WOŚP z Czeremchy do Cisówki 14 stycznia

Po bardzo udanym zeszłorocznym przejeździe zapraszamy na kolejny specjalny pociąg z Czeremchy do Cisówki. Ruszamy 14 stycznia o 9:32. Tego dnia nowoczesny szynobus SA133 przejedzie przez środek Zalewu Siemianówka. Po drodze zatrzymamy się w Dobrowodzie, Orzeszkowie, Hajnówce, Gnilcu, Narewce i Siemianówce - zapewniając tym samym czas na zrobienie kilku pięknych zdjęć. Krótkie postoje - także podczas powrotu - umożliwią udział w wydarzeniu mieszkańcom ww. miejscowości. Powrót do Czeremchy zaplanowaliśmy na 14:49.
Rozkład Cisówka 2018 Daniel Tarasiuk  Jakub Gwiazdowski
Należnością za przejazd będzie minimum 40 zł wrzucone do puszki WOŚP przy wejściu. Dzieci do 11 lat jadą za darmo (dla mieszkańców przejazd jest za dowolną kwotę do puszki WOŚP). Cały dochód z biletów zostanie przeznaczamy na sprzęt medyczny dla noworodków. Prosimy o zapisywanie się na stronie http://wosp.bialystok.pl/pociag-zapisz-sie/Zapis nie oznacza zajęcia miejsca siedzącego - w łączną liczbę podróżnych wliczamy też rozsądną liczbę miejsc stojących. 

Przedsięwzięcie może odbyć się dzięki wsparciu: powiatu hajnowskiego, gminy Czeremcha, gminy Narewka i miasta Hajnówka.

Dogodny dojazd do Czeremchy zapewnią pociągi regionalne - przyjeżdżające zarówno z kierunku Białegostoku jak i Warszawy. Istotną informacją jest także wydłużenie postojów na stacjach pośrednich.
 
Wydarzenie w serwisie Facebook: