MIKRODOTACJE O WARTOŚCI DO 5000 ZŁ

Podlaskie Lokalnie Trwa nabór

Jesteś mieszkańcem województwa podlaskiego? Chciałbyś działać społecznie, ale nie masz środków na realizację swoich inicjatyw? Już wkrótce będziesz mógł to zmienić! Operatorzy projektu Podlaskie Lokalnie - Fundacja Instytut Suwerennej oraz Spółdzielnia Socjalna „Active Go” w Białymstoku zachęcają do składania wniosków mikrodotacyjnych w ramach Konkursu na Wsparcie Inicjatyw Lokalnych.

W trakcie jego trwania podlaskie m
łode organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne, złożone z co najmniej trzech pełnoletnich osób, mogą uzyskać mikrodotację w wysokości do 5000 zł na wsparcie lokalnej inicjatywy.

Nabór Nr 4/2022

1647956298611

Szukasz stabilnej pracy?

Do 1 kwietnia trwa nabór do Służby Więziennej. Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej  w Olsztynie prowadzi nabór na stanowisko strażnika działu ochrony w Areszcie Śledczym w Hajnówce.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numer: 85 739 19 03

Szczegóły rekrutacji pod adresem sw.gov.pl/praca-oferta/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-olsztynie-wszczecie-postepowania-kwalifikacyjnego-nr-42022

 

ARESZT ŚLEDCZY W HAJNÓWCE – 3 etaty

Wynagrodzenie brutto 3 703 zł. (3073 zł. netto).

Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności – dozorowanie osadzonych podczas przemieszczania się po terenie jednostki, konwojowanie osadzonych, służba z bronią palną, przy zwiększonej dyspozycyjności  z racji charakteru służby.

Preferencje z tytułu posiadanego wykształcenia lub posiadanych umiejętności: wykształcenie co najmniej średnie, preferowane posiadanie uprawnień instruktora sportów walki lub strzelectwa sportowego, umiejętność podporządkowania się hierarchicznej strukturze, dyspozycyjność.