Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu hajnowskiego do udziału w nieodpłatnym webinarium „Fotowoltaika – opłacalność inwestycji, zasady i bezpieczeństwo eksploatacji” organizowanym przez Centrum Energii Odnawialnej w ramach projektu „Utworzenie centrum kompetencji energii odnawialnej i efektywności energetycznej na Podlasiu: powiat hajnowski i białostocki”

Webinarium jest finansowane ze środków Europejskiej Inicjatywy Ochrony Klimatu EUKI oraz Ministerstwa Ochrony Środowiska, Przyrody i Bezpieczeństwa Nuklearnego Niemiec.

Proponujemy Państwo następujące terminy:

  • 3 grudnia 2020 r., godz. 14.00
  • 7 grudnia 2020, godz. 17.00
  • 9 grudnia 2020, godz. 17.30
  • 11 grudnia 2020 r., godz. 16.00
  • 12 grudnia 2020 r., godz. 14.00

 

PROGRAM WEBINARIUM:

1) Opłacalność instalacji OZE  - okres zwrotu, koszty, wielkość instalacji

2) Niezbędne elementy techniczne  instalacji PV.

3) Zasady bezpiecznej  eksploatacji instalacji PV

4) Dyskusja i odpowiedzi na pytania uczestników webinarium

 

Prowadzący: dr inż. Helena Rusak oraz dr inż. Marcin Sulkowski.

 

Szkolenie będzie prowadzone za pośrednictwem platformy ZOOM, szczegółowe dane dostępowe zostaną przekazane osobom które zgłoszą swój udział. Wymagane jest posiadanie komputera posiadającego połączenie internetowe, kamera nie jest wymagana.

 

Forma zgłoszenia udziału w szkoleniu: formularz zgłoszeniowy do pobrania tu 

Prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego do dnia poprzedzającego webinarium, na które uczestnik planuje się zgłosić, mailem na adres: lucyna.lewczuk@powiat.hajnowka.pl lub oryginał pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Hajnówce, ul. Zina 1, 17-200 Hajnówka

 

Zapraszam do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań, tel.: 85 682 2169.

 

Z wyrazami szacunku

Lucyna Lewczuk

zl

W związku z pandemią koronawirusa Wójt Gminy Czeremcha informuje, iż wpłaty z tytułu zobowiązań podatkowych IV raty za rok 2020 będzie można dokonać jedynie na indywidualne konta (wskazane w decyzji wymiarowej) poprzez bank, pocztę i drogą elektroniczną.

                                                                                                                Wójt Gminy Czeremcha

Uwzględniając  aktualną sytuację epidemiologiczną  w powiecie hajnowskim i kraju , w trosce o bezpieczeństwo   naszych  mieszkańców,  interesantów i pracowników prosimy o ograniczenie  osobistych  wizyt w Urzędzie   Gminy i GOPS , a w miarę możliwości załatwianie spraw  drogą  elektroniczną gmina@czeremcha.pl  lub  telefonicznie ;  85 6850400.

        W pilnych sprawach   prosimy o korzystanie z dzwonka  i poczekać na  zgłoszenie się pracownika.    

                         Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

licznikiW związku z istniejącą pandemią koronawirusa Wójt Gminy Czeremcha informuje, że zostają wstrzymane odczyty wodomierzy przez pracownika Urzędu Gminy.

W związku z powyższym prosimy mieszkańców gminy o samodzielne odczytanie i podanie stanów wodomierzy telefonicznie pod nr tel.  85 685 00 08 lub SMS-em pod nr tel.  516 059 018 w  terminie od 2 do 30 listopada 2020 r.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku braku odczytu zostanie wystawiona faktura z odczytem szacunkowym.

Wójt Gminy Czeremcha

   Jerzy Wasiluk